Brejn Dysfankszyn
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Zodiac Podanie Troll Rogue

Go down

Zodiac Podanie Troll Rogue Empty Zodiac Podanie Troll Rogue

Pisanie by Zodiac Czw Wrz 17, 2015 4:16 pm

Podanie

Imię: Krystian
Wiek: 18 lat
Dni i godziny dostępności: Codziennie w godzinach 19-23 Weekendy do 24.
Kilka słów o sobie i doświadczeniu w grze: Witam. Nazywam się Krystian i chodzę do Technikum Informatycznego. Lubię grać w siatkówkę i projektować strony internetowe  Smile . W WoW'a gram od wczesnej młodości, gdy to kuzyn zaszczepił we mnie bakcyla  Very Happy . WoW'owy staż to jakieś 6-7 lat, z paromiesięcznymi przerwami. Zawsze grałem na serverach TBC jak alphawow, excalibur, ale od 3 lat gram na hellgroundzie. Główną postacią był oczywiśćie Rouge przez co myślę, iż opanowałem tę klasę w b. dobrym stopniu.

Nick: Zodiac
Rola (DPS/HEAL/TANK): DPS
Screen wyboru postaci (z widocznymi nickami wszystkich postaci):  http://scr.hu/5agj/9f6ex
Screen z Twojego UI raidowego:http://scr.hu/5agj/p4qy9
Link do armory postaci: http://armory.hellground.net/character-sheet.xml?r=HellGround&n=Zodiac
Czy posiadasz shadow resistance set (fire resistance set dla tanków)?: Niestety nie posiadam Shadow Resi setu.
Czy posiadasz inne alty na 70 lvl? (jeśli tak opisz je): Nie posiadam innych altów na 70 lvl. Jedynie Priesta na 68 i druida na 64.

Poprzednia gildia i powód jej opuszczenia:
Poprzednie gildie to Revengers, z której musiałem odejść z powodów zdrowotnych, braku czasu na grę i egzaminów szkolnych. Długi czas temu byłem także w LITE lecz wtedy komputer odmówił współpracy, a zanim kupiłem nowy, nie było mnie już w gildii - na nic się nie zdały tłumaczenia.
Czy znasz kogoś z naszej gildii kto mógłby Cię polecić?: Nie mogę powiedzieć, że znam, lecz robiłem dzisiaj Hero z Eacint'em, który zaproponował mi napisanie do Was podania.
Co mógłbyś wnieść od siebie do gildii?: Pozytywną energię, wszelaką pomoc i dużo dpsu  Very Happy
Dlaczego chcesz dołączyć właśnie do nas?: Słyszałem wiele pozytywnych opini na Wasz temat i chciałbym wycisnąć porządny dmg na raidach z dobra gildią  Cool
Czy posiadasz program teamspeak3 oraz mikrofon?: Oczywiście.
Czy zapoznałeś się z regulaminem i zobowiązujesz się do jego przestrzegania?: Tak

Zodiac
Gość


Powrót do góry Go down

Zodiac Podanie Troll Rogue Empty Edit

Pisanie by Zodiac Czw Wrz 17, 2015 8:07 pm

Chciałbym dodać jeszcze tylko, że w jak najszybszym czasie zamierzam wymienić gemy na hita oraz zdobyć ring i back z Kara + head z Grulla dla poprawienia Hitu.

Zodiac
Gość


Powrót do góry Go down

Zodiac Podanie Troll Rogue Empty Re: Zodiac Podanie Troll Rogue

Pisanie by Kolczu Czw Wrz 17, 2015 10:11 pm

porządny dmg z fistami i bez dst? będę w sobotę znajdź mnie i pogadamy

Kolczu

Liczba postów : 49
Join date : 22/09/2014

Powrót do góry Go down

Zodiac Podanie Troll Rogue Empty Bron

Pisanie by Zodiac Pią Wrz 18, 2015 9:02 am

Wiem, popełniłem głupi błąd kupując fisty zamiast swordów, ale niestety nie mam jak tego naprawić. Polowałem na Talona z SSC lub Sworda z Matki ale niestety nie poleciał. Wiem także, że gear nie jest zachwycający, ale będę się starał nadrobić to znajomością taktyk oraz postaci.

Zodiac
Gość


Powrót do góry Go down

Zodiac Podanie Troll Rogue Empty Re: Zodiac Podanie Troll Rogue

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Powrót do góry


 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach